Opieka nad grobami Radom i okolice Sprzątanie grobów

Idź do spisu treści

Menu główne

Sprzątanie Grobów Radom na mapie google

Osoby zainteresowaniem usługą sprzątania grobów, często szukają informacji o świadczących takie usługi w internecie najczęściej za pomocą wyszukiwarki google. Nasza firma od dawna zajmuje tam miejsce, tak zwaną wizytówkę, można ją znaleźć w linku:
https://g.page/myciegrobu
Od pewnego czasu, można tam też utworzyć specjalną stronę www na której można podać dużo więcej informacji niż w wizytówce, i tę z kolei znajdziecie pod linkiem:
https://sprzataniegrobowradom.business.site
To bardzo dobre miejsce dla osób mających słabo aktuallizowaną własną stronę www, z założenia, niestety większość firm, nawet tych podobnych do naszej, traktuje stacjonarną stronę www, nie jako źródło bieżącej informacji, tylko taką tablicę, aktualizowaną raz na kilka lat, u nas jednak wszystko odbywa się na bieżąco, podobnie zresztą jest w każdym sklepie internetowym, a strona w google własnie traktowana jest jako uzupełniająca. Do niedawna zresztą mieliśmy z tym kłopot, wyświetlał się tam nasz nieaktualny numer telefonu 501... który odbierała zuperłnie obca osoba, tym faktem oburzona...
Jest tam jeszcze jedna mylna trochę informacja, bo nasza firma świadczy usługi na odległość, na radomskich cmentarzach, zawsze poza siedzibą firmy, adres "pocztowy" na wizytówce tak naprawdę jest adresem do korespondencji na potrzeby google a nie fizyczną lokalizacją.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego