Opieka nad grobami Radom i okolice Sprzątanie grobów

Idź do spisu treści

Menu główne

Niebawem Wszystkich Świętych 2012, warto zadbać wcześniej o groby zmarłych mycie sprzątanie pielęgnację

Opublikowany przez Sprzątanie w Wydarzenia Aktualności Cmentarze i Opieka nad grobem mazowieckie i Radom · 22/9/2012 13:43:23

Do najważniejszej daty, w kontekście prac porządkowych na cmentarzach, 1 listopada - Wszystkich Świętych 2012, zostało już niewiele ponad miesiąc czasu. Lato niestety już za nami, coraz więcej mamy deszczowych, niepięknych słotnych dni, jeśli więc trafia się ładna pogoda, warto od razu wykorzystać to na prace porządkowe na cmentarzu. Takim właśnie dniem był wczorajszy, 21 września. Możecie tu zobaczyć kilka zdjęć wykonanych właśnie wtedy, na Cmentarzu Rzymskokatolickim w Radomiu. Widzimy na nich ciekawostkę, zapowiadany już podajże ponad rok temu kiosk multimedialny, który pojawił się przy głównej alejce, w końcu cmentarz na ul.Limanowskiego to bardzo szczególne, historyczne zabytkowe miejsce, pełno tu starych grobów i pomników, wartych odwiedzenia i poznania ich historii. Co prawda kiosk jeszcze nie działał, nic nie dało stukanie w ekran, pewnie jeszcze nie był włączony, ale w czasie święta na pewno będzie już w użyciu. To doskonały pomysł, przydałoby się jeszcze wykonanie strony www przez kogoś dobrze znającego Radom, na której pokazane byłyby najważniejsze zabytki tego najstarszego zabytkowego radomskiego cmentarza.
Warto zwrócić uwagę, że w ciągu lata, bardzo mocno rozrosła się roślinność, dookoła poszczególnych grobów, i jeśli nikt tego nie pilnował, to prawie przy każdym grobie jest co robić w kwestii usunięcia, zgrabienia pozamiatania. Warto o wygląd grobów bliskich zadbać wcześniej, zachęcamy do składania zleceń już teraz a nie na ostatnią chwilę. Polecamy.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego