Opieka nad grobami Radom i okolice Sprzątanie grobów

Idź do spisu treści

Menu główne

Ostatnie słoneczne i ciepłe dni lata 2012 w Radomiu, warto przeznaczyć na posprzątanie grobów, np. usunięcie nazbyt bujnie rozrośniętej roślinności.

Kończą się wakacje, mamy ostatni dzień sierpnia, podobno ostatni tak ładny dzień tego lata. To doskonały czas, na wykonanie jakichś prac, pielęgnacji i umycia nagrobka, czy posprzątania terenu wokół grobu. Mieliśmy akurat zlecenie na taką pracę, którą udokumentowaliśmy jak zwykle fotograficznie, robiąc przy okazji parę innych zdjęć terenu cmentarza, korzystając z pięknej słonecznej pogody która sprzyja udanym zdjęciom, dzięki czemu możecie zobaczyć jak wygląda cmentarz na ul.Limanowskiego w Radomiu, w ten ciepły (ale nie nazbyt gorący) sierpniowy dzień.

Już jutro 1 września - ważna rocznica - napadu hitlerowskich Niemiec na Polskę w 1939r. Na pewno zapłoną znicze, pojawią się na grobach związanych z tą tragiczną datą, świeże kwiaty... Szkoda, że wygląda na to, że pogoda nie będzie tak dobra jak dziś. Zachęcamy, by dużo wcześniej, niż blisko daty związanej z jakąś rocznicą związaną z grobem lub miejscem, zlecać nam prace sprzątania i pielęgnacji. Warto zadbać o groby bliskich częściej, niż tylko raz do roku.


Witamy na blogu firmy sprzątającej groby AAC Sprzątanie grobów Opieka nad grobami Radom

Witamy na blogu firmy sprzątającej groby AAC Sprzątanie grobów Opieka nad grobami Radom
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego